Velibaba, Zehra Sokagi No:18/A, 34899 Pendik/İstanbul

bugüne kadar neler yaptık …

SEKTÖRÜN İHTİYAÇLARINI ANALİZ EDEN VE MÜŞTERİLERİNE PROFESYONEL HİZMETİ GÖREV EDİNMİŞ KORKMAZLAR BİLGİSAYARI YAKINDAN TANIMAYA NE DERSİNİZ?

İnternet dünyası pek çok bilinmeyeni beraberinde getirirken, bu dünyada kazananlardan olmak için doğru adımları atmak ve profesyonel hizmet almak isteyen kullanıcıların öncelikli tercihi olan Korkmazlar Bilgisayar, 2012 Ocak ayında, İstanbul’da faaliyete geçti.

Bilişim sektöründe en karmaşık çalışmaları en pratik çözümlerle başarıya ulaştırmak misyonu ile kurulmuş olan şirketimiz, faaliyetlerine öncelikle donanım hizmetleri danışmanlığı yaparak başladı. Her geçen yıl müşteri portföyünü arttıran şirketimiz, devam eden yıllarda yeni atılımlar yaparak birden fazla projeyi tek bir marka altında birleştirerek sektörün öncü firmaları arasında yerini aldı.

Sektörde birçok kurumsal ve bireysel müşteriye hizmet sağlayıp, müşterilerimizin ihtiyaçlarını kaliteli bir şekilde karşılayarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Daima gelişip,en doğru cevabı vermeyi vizyon edinmiş Korkmazlar Bilgisayar olarak gelişime odaklanmış ve daima günün ilerisinde olma prensibiyle, hem müşteriler hem de sektörde çalışmak isteyen vizyon sahibi kişiler için prestijli bir marka olmaya devam etmekteyiz.

Bugüne kadar notebook tamiri,server bakım ve onarım,güvenlik sistemleri,web tasarım,seo ve mobil servis faaliyetlerimiz içerisinde binlerce müşteriye hizmet sunduk.

Hizmet sunarken kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden projelerimizi tamamladık.

FAALİYET ALANLARIMIZ
Efsanevi teknik destek hizmetlerimiz
NOTEBOOK TAMİRİ
Garantili notebook tamiri ve yedek parça satışı konusunda İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye ‘ye profesyonel kadromuz ile tam 13 yıldır hizmet veriyoruz
SERVER HİZMETLERİ
Server yönetimi, bakımı, onarımı hakkında bilgi sahibi değilseniz veya yeni bir server sahibi olmak istiyor fakat server tercihi konusunda sorun yaşıyorsanız bize danışabilirsiniz.
GÜVENLİK SİSTEMLERİ
İster evinizde, ister iş yerinizde dilediğiniz güvenlik paketiyle yaşam alanlarınızı korumak ve hayat standartlarınızı yükseltecek seçenekler sunmak için varız.
WEB TASARIM
Şirketinizin web tarafında ihtiyacı olan kurumsal tasarımları % 100 mobil ve seo uyumu ile birlikte oluşturabilir ve müşterilerinize daha iyi bir deneyim sunabilirsiniz
SEO / OPTİMİZASYON
Seo işlemi sitenizin bulunduğu sektör tabanlı analizler sonucu ve rakip-hedef planlamalarıyla yürüttüğümümüz ve yükselişinizi izlemekten mutluluk duyduğumumuz bir aşamadır.
MOBİL SERVİS
Cep telefonunuz ve tabletinizde oluşan yazılımsal ve donanımsal sorunların tümüne düşük maliyetli onarım veya değişim politikamız ile hızlı çözümler sunuyoruz.
1
NOTEBOOK VE KASA ONARIMI
1
SUNUCU BAKIM & ONARIM
1
MOBİL CİHAZ ONARIMI
1
WEB TASARIM & SEO
Soru , görüşleriniz , yardım talebi ve teklif gibi durumlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
× Size nasıl yardımcı olabilirim ?