Velibaba, Zehra Sokagi No:18/A, 34899 Pendik/İstanbul

Pendik Bilgisayar Servisi

PENDİK Bilgisayar servisi KORKMAZLAR BİLGİSAYAR 13 yıllık tecrübesi ile hizmetlerine devam ediyor

pendik bilgisayar servisi olarak BİLGİSAYARLARINIZ GARANTİLİ OLARAK ONARILMAKTADIR.

Pendik bilgisayar servisi Korkmazlar Bilgisayar size bir telefon kadar yakındır,mesai saatlerimiz içerisinde hizmet alabilirsiniz.

Cihazlarınız hızlı bir şekilde onarılır ve teslim edilir , kurumsal firmalara yerinde servis hizmetimizde mevcuttur.

İletişim Bilgilerimiz : +90 216-597-1015

Pendik bilgisayar servisinden alabilceğiniz bazı hizmetleri aşağıda listeledik,istediğiniz hizmeti burada bulamıyorsanız bizimle iletişime geçin teklif alın ve uygun fiyatlı işlevsel çözümlere kavuşun.

BAKIM ANLAŞMASI

Kurumunuzun ihtiyacı olan teknik destek hizmetlerinden daha ekonomik bir biçimde yararlanabilmesi için sunduğumuz bir hizmet modelidir.Bakım anlaşması kurumunuzda bulunan cihazların sayısına değişiklik göstermektedir.

UZAKTAN DESTEK

Firmamız uzaktaki müşterilerimiz için vakit kaybı olmaması adına ve aciliyeti olan durumlarda uzaktan destek hizmeti sunmaktadır.Uyguladığımız çözüm metodları sayesinde anlık değil pratik , kalıcı çözümler üretebilmekteyiz.

MOBİL DESTEK

Uzaktan destek hizmeti için gerekli olan internetin olmadığı durumlarda uzman personellerimiz ile yerinde destek hizmeti vermekteyiz.Ağ kurulumu veya ağ sorunları gibi durumlarda bu hizmet seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

KISACA BİZ

Sektörün ihtiyaçlarını analiz eden ve müşterilerine profesyonel hizmeti görev edinmiş Korkmazlar Bilgisayarı yakından tanımaya ne dersiniz?

İnternet dünyası pek çok bilinmeyeni beraberinde getirirken, bu dünyada kazananlardan olmak için doğru adımları atmak ve profesyonel hizmet almak isteyen kullanıcıların öncelikli tercihi olan Korkmazlar Bilgisayar, 2012 Ocak ayında, İstanbul’da faaliyete geçti.

Bilişim sektöründe en karmaşık çalışmaları en pratik çözümlerle başarıya ulaştırmak misyonu ile kurulmuş olan şirketimiz, faaliyetlerine öncelikle donanım hizmetleri danışmanlığı yaparak başladı. Her geçen yıl müşteri portföyünü arttıran şirketimiz, devam eden yıllarda yeni atılımlar yaparak birden fazla projeyi tek bir marka altında birleştirerek sektörün öncü firmaları arasında yerini aldı.

Sektörde birçok kurumsal ve bireysel müşteriye hizmet sağlayıp, müşterilerimizin ihtiyaçlarını kaliteli bir şekilde karşılayarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Daima gelişip,en doğru cevabı vermeyi vizyon edinmiş Korkmazlar Bilgisayar olarak gelişime odaklanmış ve daima günün ilerisinde olma prensibiyle, hem müşteriler hem de sektörde çalışmak isteyen vizyon sahibi kişiler için prestijli bir marka olmaya devam etmekteyiz.

× Size nasıl yardımcı olabilirim ?